StartSitemap / översikt / struktur / karta över webbplats Mogensen.se på svenskaMogensen.se in english

Kontakt

Fredrik Mogensen AB

Sveavägen 26

SE-544 50 Hjo

Sweden

 

Tel: +46 (0)503-323 40

info@mogensen.se, www.mogensen.se

 

Karta »

Logga in »

 


 

 

Magnus Selholm - VD

magnus.selholm@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 79 60 72

Mob +46 (0)70 284 48 63

 

 

 


 

 

 

Selma Huskic - Marknads- & VD-assistent

selma.huskic@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 79 60 75

Mob +46 (0)70 560 00 57

 

 


 

Försäljningsavdelningen

 


 

 

Jonas Jonasson - Försäljningschef

jonas.jonasson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 323 43

Mob +46 (0)70 224 87 28

 

 

 


 

 

 

Jenny Santana - Koordinator
jenny.santana@mogensen.se


Tel +46 (0)503-323 50

Mob +46 (0)739-86 05 53

 

 


 

 

 

Mikael Mejer - Projektledare
mikael.mejer@mogensen.se
Tel +46 (0)503-79 60 70

Mob +46 (0)70-235 01 38

 

 

 


 

 

 

Helene Holgersson - Logistikadministratör

helene.holgersson@mogensen.se

 

+46 (0)503 - 323 50

 

 

 


 

 

 

Kristina Jonsson - Försäljning reservdelar/service

kristina.jonsson@mogensen.se

 

+46 (0)503 -323 58

 

 

 


 

 

 

Fredrik Smedberg - Teknisk säljare
fredrik.smedberg@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 52

Mob +46 (0)70-226 70 25

 

 


 

Produktionsavdelningen

 


 

Anders Davidsson - Produktion

 

Anders Davidsson - Produktionschef
anders.davidsson@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 45

Mob +46 (0)70-574 69 33

 

 

 


 

Ted Österberg - in- och utleveranser

 

 

Ted Österberg -Ansvarig ut- och inleveranser
ted.osterberg@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 56

 

 

 


 

 

 

Petter Ahlander - Beredare/Inköpare
petter.ahlander@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 59

 

 

 


 

 

 

Niklas Fredriksson - Montör

niklas.fredriksson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 -79 60 71

 

 

 


 

 

 

 

Henrik Knutsson - Montör

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Anders Berg - Svetsare

anders.berg@mogensen.se

 

 

 

 


 

 

 

 

Peter Dahlberg - Svetsare

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Niklas Ferm - Svetsare

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Emil Norberg - Svetsare

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Fredrik Dahlberg - Svetsare

 

 

 

 

 


 

 

 

 

Anders Ringholm - Svetsare

 

 

 

 

 


 

Konstruktionsavdelningen

 


 

 

Andreas Göthberg - Konstruktionschef
andreas.gothberg@mogensen.se


Tel +46 (0)503-323 57

 

 

 

 


 

 

Joakim Johansson - Konstruktör

joakim.johansson@mogensen.se

 

Tel. +46 (0)503 - 323 42

 

 

 

 


 

 

 

Karl Adolfsson - Konstruktör

karl.adolfsson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 - 323 54

 

 

 


 

Administration

 


 

 

 

Lena Lundstedt - Ekonomiansvarig

lena.lundstedt@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 - 323 46

 

 

 


 

 

 

Åse Pettersson - IT- & Kvalitetsansvarig

ase.pettersson@mogensen.se

 

Tel +46 (0)503 323 53

 

 

 


 

 

 

Annika Englund - HR-chef
annika.englund@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 48


 

 


 

Kontaktinfo

Fredrik Mogensen AB

Sveavägen 26

SE-544 50 Hjo, Sweden


Tel: +46 (0)503-323 40

Fax: +46 (0)503-138 78

 

info@mogensen.se

www.mogensen.se

 

Ordlista

Siktmaskiner, siktutrustning, siktning, storlekssortering, sizer, bulkmaterialhantering, fraktionering, vibrationssiktar etc. Läs mer...

 

Se informationsfilmen om Mogensen och vad vi kan erbjuda dig »