StartSitemap / översikt / struktur / karta över webbplats Mogensen.se på svenskaMogensen.se in english

Kontakt

Fredrik Mogensen AB

Sveavägen 26

SE-544 50 Hjo

Sweden

 

Tel: +46 (0)503-323 40

info@mogensen.se, www.mogensen.se

 

Sonja Johansson - VD

sonja.johansson@mogensen.se

 

Karta »

Logga in »

 


 

 

 

Nils Fritzon - Försäljningschef
nils.fritzon@mogensen.se
Tel +46 (0)503-79 60 72

Mob +46 (0)72 - 572 28 47

 

 

 


 

Fredrik Smedberg - Teknisk säljare

 

Fredrik Smedberg - Teknisk säljare
fredrik.smedberg@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 52

Mob +46 (0)70-226 70 25

 

 

 


 

Jenny Eriksson - Försäljningsadministration/Service

 

 

Jenny Santana - Teknisk säljare
jenny.santana@mogensen.se


Tel +46 (0)503-323 50

Mob +46 (0)739-86 05 53

 

 


 

 

Mikael Mejer - Teknisk säljare
mikael.mejer@mogensen.se
Tel +46 (0)503-79 60 70

Mob +46 (0)70-235 01 38

 

 


 

 

Helene Holgersson - Försäljningsadministration maskiner

helene.holgersson@mogensen.se

 

+46 (0)503 - 323 50

 

 


 

Jenny Eriksson - Försäljningsadministration/Service

 

Anna-Karin Johansson - Försäljning reservdelar/service

anna-karin.johansson@mogensen.se

 

+46 (0)503 -323 40

 

 

 

 


 

Annika Englund - Marknads- och VD-assistent

 

 

Annika Englund - Marknads- & VD-assistent
annika.englund@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 48


 

 


 

 

 

Petter Ahlander - Beredning / Inköp
petter.ahlander@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 59

 

 

 


 

Anders Davidsson - Produktion

 

 

Anders Davidsson - Produktion
anders.davidsson@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 45

Mob +46 (0)70-574 69 33

 

 


 

 

 

Andreas Göthberg - Konstruktion
andreas.gothberg@mogensen.se
Tel +46 (0)503-323 57

 

 


 

Ted Österberg - in- och utleveranser

 

 

Ted Österberg - Ut- och inleveranser
ted.osterberg@mogensen.se

Tel +46 (0)503-323 56

 

 

 



Kontaktinfo

Fredrik Mogensen AB

Sveavägen 26

SE-544 50 Hjo, Sweden


Tel: +46 (0)503-323 40

Fax: +46 (0)503-138 78

 

info@mogensen.se

www.mogensen.se

 

Ordlista

Siktmaskiner, siktutrustning, siktning, storlekssortering, sizer, bulkmaterialhantering, fraktionering, vibrationssiktar etc. Läs mer...

 

Se informationsfilmen om Mogensen och vad vi kan erbjuda dig »